TL Yükleme

Kolay Kredi Çekme Yolları Nedir? 2020

Bankaların kredi verirken baktığı kredi notu oldukça önemli bir değerlendirmedir. Hatta kredi başvurularında ilk olarak kredi notuna bakılmaktadır. Kredi notunun geçmiş finansal hareketlerle doğrudan ilişkisi vardır. Bankalara borcu olanlar, icra takibine düşenler, borçlarını ödemeyenle sıfır kredi notuna sahip olurlar. Kredi notu sıfır olanlara ise bankalar güvenilmez gözüyle bakar ve kredi ya da kredi kartı vermezler.

Kredi çekmek için illaki kredi notunuzun yüksek olması mı gerekiyor? Evet, bu çok önemli bir etken. Ancak kredi notunuz sıfır olsa bile size kolay kredi veren bankalar ya da kredi kartı verebilecek bankalar ve kredi kampanyaları bulunmaktadır. Bunun deneni ise bankaların kendi aralarında rekabet etmesi ve müşteriye ihtiyaç duymalarıdır. Banka ve şubelerin belli bir oranda kredi hedefini tutturması gerekmektedir. Bu da kredi vermek konusunda esnek olmalarını sağlamaktadır.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi notu sıfır olanlar her şeyden önce kredi notunu yükseltmek için bir yerden başlamalı. Ama acil krediye ihtiyaç duyan ve kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Odeabank, Teb, BurganBnak, HSBC, Citibank, Ziraat Bankası, Vakıfabank  bu bankalar arasında yer almaktadır. Tabi kredi notunuz sıfırsa banka sizden başka kriterler bekleyecektir. Mesala ipotek gibi ya da kredi notu yüksek, düzenli çalışan birinin size kefil olması gibi. Üzerinize kayıtlı gayrimenkul olması da kredi almanızı olumlu etkileyecektir.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Kolay Kredi Çekme Yöntemleri Nedir? 2020

Kara listede olmak ve kredi notu düşük olmak farklı şeylerdir. Kara listede olanlar 5 yıl boyunca bankalardan hiçbir şey alamazlar. Ama kredi notu sıfır olanların bir şansı vardır. Fraklı kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiler.

Mesala blokeli kredi gibi seçenekler vardır. Tabi her halükarda, banka sizden teminat bekleyecektir. Ya bir kefil ya da bir ipotek gibi teminat gösterme şartı ile kredi notu sıfır olanlara banka kredisi alabilir. Önce bankalar arasında bir araştırma yapmak gerekir, bankalarla görüşüp şartları ve teklifleri öğrenilir ve sonra da kredi veren bankalar arasında en uzun vade ve düşük faiz oranını veren banka seçilir.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi almak istiyorsanız öncelikle birçok bankayı denemelisiniz. Bu konuda esnek olan bankalara başvuru yapmalısınız. En kolay kredi alma yolu doğru bankayı bulmak olacaktır. Kredi notunuz kötü olsa bile kredi verecek bir banka şubesi bulabilirsiniz. Bankaların kampanyalarını takip ederek çok fazla bankaya başvuru yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı