TL Yükleme

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2020 Nedir?

Kredi kartı, alışverişlerde sunduğu kolaylıklar ve satın aldıktan 1 ay sonra ödeme imkanı sayesinde günümüzde birçok insan tarafından kullanılıyor. Her banka kendi bünyesinde kredi kartlarına çeşitli avantajlar sunarak, alıcıları kredi kartı kullanımına teşvik etmeye çalışıyor. Durum böyle olunca da herkes kredi kartına ihtiyaç duyuyor.

Bankalar her ne kadar kredi kartlarının daha çok kullanılması için kampanyalar yapsa da, her isteyen kredi kartı sahibi olamıyor. Öncelikle bankalar tarafından kredi kartı almak isteyenlere getirilen şartların tamamlanması gerekiyor. Peki, kolay kredi kartı alma yöntemleri nelerdir?

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

İlk olarak öğrenciyseniz, kendinize kredi kartı çıkartmanız çok daha kolay olacaktır. Öğrenciler, bankalar tarafından uygulanan öğrenci kredi kartı sistemine kolayca başvuru yapabiliyor. Bu başvuruyu gerçekleştirdikten sonra kabul edilebilmesi için, daha önceden varsa kredi kartınız ile ilgili ödeme sorunları yaşamamış olmanız gerekiyor. Bankalar tarafından ilk çıkartılan kredi kartlarında kredi notuna bakılmaktadır. Kredi notunuz olması gerekenden düşük olursa, öğrenci kredi kartı çıkartmanız da imkansız hale geliyor.

Ancak, daha önceden kredi kartı çıkartmadıysanız ya da kartlarınızda bir sorun yaşamadıysanız istediğiniz bankadan öğrenci kredi kartı çıkarabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından sunulan Genç Bankkart ya da İş Bankası tarafından sunulan İş’te Üniversiteli kredi kartları gibi birkaç farklı kredi kartı seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Bu kredi kartlarının limitleri genelde 500 TL ile sınırlıdır. Kartı aldıktan sonra, ödemede sorun yaşamadığınız takdirde limit artış talebinde de bulunabilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

İşşizlere Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Üniversite öğrencisi değilseniz, kredi kartı almanız biraz daha zor olacaktır. Sigortasız bir işte çalışıyorsanız ya da çalışmıyorsanız, bankalar tarafından en düşük limitli kredi kartı seçeneklerine başvurabilirsiniz. Ya da bankaların yaptığı kampanyaları takip ederek, kredi kartı sahibi olabileceğiniz bir kampanya bulabilirsiniz. Sigortasız çalışanlar ya da hiçbir işte çalışmayanlar için verilecek kredi kartlarının limitleri de yaklaşık olarak 500 TL’dir. Kredi kartını aldıktan sonra birkaç ay boyunca ödemelerde sıkıntı yaşamadığınız takdirde kartınız için limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Kredi kartı almak isteyen kişi, sigortalı bir çalışan ise kredi kartını çok daha kolay yoldan alma şansı vardır. Kişinin daha önceden kredi kartı varsa ya da kredi çekmişse, kişinin ödemelerini aksatmamış olması kredi kartı almasında olumlu sonuçlar yaratmaktadır. Sigortalı çalışanlarda kredi kartı ekstrelerini ödemekte sorun yaşanması halinde kişi hakkında inceleme başlatılır ve bunun sonucunda kart izni olup olmadığı tespit edilir. Alınacak kredi kartının limiti ise kişinin aldığı maaşa bağlı olarak değişmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı