TL Yükleme

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2020 Nasıl Yapılır?

Kredi kartlarının bu kadar hızla gelişmesi, insanlar için çok daha cazip fırsatlara da yol açıyor. Her banka müşterileri kendine çekmek için kredi kartlarında limit ve ödeme gibi çeşitli etkenlerde kolaylıklar sağlıyor ve bu sayede müşteri çekmeyi amaçlıyor. Siz de bankalar tarafından sunulan avantajları ve kampanyaları inceleyerek kredi kartlarında en uygun fırsatları sunan bankaları anında keşfedebilirsiniz.

Kredi kartı limitimi nasıl yükseltebilirim diye soruyorsanız da, bunun için birkaç şartı yerine getirmeniz gerekiyor. İşte, kredi kartı limitini yükseltmenin yolları.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Kredi Kartı Limiti Arttırma 2020 Nedir?

Kredi kartı limitini yükseltmek istiyorsanız öncelikle her banka tarafından sunulan birkaç şartı yerine getirmeniz gerekiyor. Öncelikle sigortasız çalışan ya da öğrenci iseniz kredi kartı limitinizi yükseltmeniz oldukça zor, ancak imkansız değildir. Kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız önceden kullandığınız herhangi bir kredi kartında ödeme sorunları yaşamamış olmanız gerekiyor. Ödeme sorunlarının hangi banka ile olduğu da bu konuda fark etmiyor. Yani, Ziraat bankasından aldığınız kredi kartının limitini yükseltmek istiyorsanız, daha önceden kullandığınız İş Bankası ya da Akbank gibi diğer bankaların kredi kartlarında da herhangi bir sorun yaşamamış olmanız gerekiyor. Kredi kartı limitiniz ne olursa olsun, aylık ödemeleri aksatmadan gerçekleştirmiş olmanız halinde kredi kartı limit artış talebiniz olumlu sonuçlanacaktır.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Kredi Kartı Limiti Öğrenme 2020

Bununla birlikte, bankaların kredi işlemlerinde kullandığı kredi notu bilginiz, kredi kartı limit artış talebinde sizi etkileyecektir. Kredi notu, kredili her türlü alışverişinizden etkilenmektedir. Yani sadece kredi kartı üzerinden yaptığınız harcamalar ve ödemeler değil, aynı zamanda elden taksitle aldığınız ürün ve hizmetler de kredi notunuzu etkilemektedir. Bununla birlikte GSM operatörlerinin faturaya ek verdiği telefonlar ve direkt olarak herhangi bir faturanız da kredi notunuzu etkilemektedir. Kredi kartı limit artışı yapmak istiyorsanız, açıkçası ödeme konusunda hiçbir sorununuzun olmaması gerekiyor. Peki, kredi kartı limit artış başvurusu nasıl yapılıyor?

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Kredi Kartı Limiti Neye Göre Belirlenir?

Kredi kartı limitini yükseltmek için bankalara birkaç farklı yoldan başvuru yapabilirsiniz. Banka şubesi size yakın ise, kredi kartı limit artışı yapmak istediğiniz banka şubesine giderek, kredi kartınızın limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Oluşturduğunuzun talebin ardından kredi kartı ödemeleriniz ve kredi notunuz banka tarafından incelenecek, en geç 1 hafta içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlanacaktır. Bunun yanı sıra, bankaların internet ve mobil şubeleri üzerinden de birkaç dakika içerisinde kredi kartı limit artış başvurusunda bulunabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı