Fatura ÖdemeTurkcell Bedava İnternet Dakika

Turkcell UpCall 2020 Uygulaması Apk İndirme Nedir?

Teknolojinin her alanında abonelerine en iyiyi sunmayı amaçlayan Turkcell, bu bağlamda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Turkcell tarafından sunulan hizmet kalitesi her geçen gün gelişmeye devam ederken, Turkcell kalitesini tercih eden abone sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor.

Turkcell Upcall Nedir?

Turkcell tarafından sunulan hizmetlere şimdi Turkcell UpCall ile bir yenisi daha ekleniyor.

Siz de bilinmeyen bir numara sizi aradığı zaman kim olduğunu bilmek istemez misiniz? Turkcell UpCall sayesinde artık bu mümkün. Turkcell tarafından Android ve iOS platformları için aynı anda sunulan UpCall uygulaması tamamen ücretsiz şekilde abonelerin arayan numaraların kim olduğunu sorgulamasını sağlıyor. İşte, Turkcell UpCall ile ücretsiz numara sorgulama.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Sen Yap Diye Upcall Görevi Nedir?

Rehberinizde bulunmayan bir numara sizi aradıktan sonra, çağrıya cevap veremeyecek durumdaysanız, numaranın kime ait olduğunu merak ettiğiniz oldu mu? Turkcell UpCall sayesinde artık merakınızı bir kenara bırakın.

Vodafone Upcall Uygulaması Varmı?

Normalde Google Play ve AppStore platformlarında bu tarz, arayan kişinin numarasını gösteren uygulamalar bulunuyor. Ancak bu uygulamalar ücretli olarak satıldığı için kullanıcıların pek de ilgisini çekmiyor.

Ancak Turkcell tarafından sunulan UpCall uygulaması tamamen ücretsiz olması ile abonelerin dikkatini şimdiden çekmiş durumda. Turkcell UpCall uygulaması sayesinde siz de sizi arayan numaranın kim olduğunu birkaç dakika içerisinde öğrenebilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell UpCall Operatör İsmi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Gelen, giden ve cevapsız aramalarınızı aynı ekran üzerinden hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama, telefonunuz servis dışı iken size gelen aramaları da göstererek diğer tüm uygulamalardan farklı olarak karşımıza çıkıyor.

Turkcell UpCall uygulaması sayesinde sizi arayan numara rehberinizde kayıtlı olmasa dahi kim olduğunu rahatça öğrenebilirsiniz.

Turkcell Upcall Hediye İnternet Kampanyası 2020

Turkcell UpCall uygulaması üzerinden arkadaşlarınız ya da yakınlarınız ile konuşma grubu oluşturarak toplu çağrı gerçekleştirebilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Aradığınız numara, aradığınızı gördüğü halde telefonunuzu açmıyor mu? Aramanızın üzerine konu ve not ekleyerek aradığınız kişinin bu notu görmesini sağlayabilirsiniz. Aradığınız kişinin notunun üzerine istediğiniz notu yazabilir ve bu kişinin telefon çalarken notu görmesini sağlayabilirsiniz.

Turkcell Upcall Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell UpCall uygulaması üzerinden sadece sizi arayan numaraları değil, istediğiniz her türlü numarayı arayabilirsiniz. Bir mekanın sadece adını biliyorsanız, Turkcell UpCall uygulamasına yazarak mekanın telefon numarası bilgisine ulaşabilirsiniz.

Turkcell UpCall uygulaması üzerinde yer alan ‘’Rahatsız Etme’’ özelliği sayesinde sizi arayan numaraların ‘’Aradığınız Kişiye Şu An Ulaşılamıyor’’ uyarısı almasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte belirlediğiniz saatler arasında kimlerin sizi aramasını istediğinize de karar verebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı