TL Yükleme

En Az Turkcell TL Yükleme Nekadar? 2020

Abonelerine gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası verdiği hizmetler ile GSM sektörünün köklü firmaları arasında yerini almayı başaran Turkcell, her alanda yaptığı hizmetler ile müşteri memnuniyetini sağlamış durumda.

Turkcell kalitesi ile faturalı hat kullananlar kadar, Turkcell Hazır Kart kullanan abonelerin sayısı da oldukça fazla. Turkcell faturalı hatlar için, fatura sorgulama ve fatura ödeme işlemlerinde kolaylıklar sağlanırken, Hazır Kart kullanıcılarına da TL yükleme işlemlerinde birçok ödeme kolaylığı sağlanmış durumda.

Turkcell Tl Sorgulama Nasıl Yapılır?

Siz Turkcell TL yükleme işlemleri için birbirinden farklı seçenekleri tercih ederek o an hangisi işinize geliyor ise o yöntemi seçebilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell tarafından Hazır Kart kullanıcılarına sunulan TL yükleme işlemlerinin başında, Turkcell bayilerinden TL yükleme geliyor. Siz de TL yüklemelerinizi birkaç dakika içerisinde kolaylıkla Turkcell bayileri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Turkcell bayisine müracaat ettikten sonra, görevli Turkcell yetkilisine hattınıza TL yüklemek istediğinizi belirterek TL yükleme işlemine başlayabilirsiniz.

Turkcell Tl İsteme Nasıl Yapılır?

TL yüklenecek telefon numarasını ve yüklemek istediğiniz tutarı bildirdikten sonra işleminizi nakit ve kredi kartı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell TL yükleme işlemleri için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise Turkcell anlaşmalı kiosk bayilerdir. Bu bayilerin Turkcell anlaşmalı olup olmadığını, bayi girişinde yer alan Turkcell logosunu kontrol ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Tl Gönderme Nasıl Yapılır?

Turkcell logosu olmadığı halde Turkcell TL yükleme işlemi gerçekleştiren bayiler, bu işlemi internet üzerinden gerçekleştirmekte ve işlem için ek masraflar almaktadır. Yakınınızda Turkcell bayisi yok ise, Turkcell anlaşmalı kiosk bayilerden anında TL yükleyebilirsiniz. TL yükleme işlemlerinde Turkcell bayilerinde olduğu gibi aynı işlemleri gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Turkcell TL yükleme işlemlerinde abonelere sunulan bir diğer seçenek ise Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden TL yüklemektir. Turkcell müşteri hizmetlerini telefonunuzdan aradıktan sonra, TL yüklemek istediğinizi belirterek kendinizi ilgili departmana yönlendirebilirsiniz.

Turkcell Tl Yükleme Paketleri Nedir?

Ardından karşınıza çıkan Turkcell müşteri temsilcisine yüklemek istediğiniz TL miktarını belirterek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri aracılığı ile TL yükleme işleminde ödeme yöntemi olarak sadece kredi ve banka kartı kabul edilmektedir.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Tl Yükleme Kampanyaları Nedir?

Turkcell abonelerine sunulan TL yükleme kolaylıklarından bir diğeri ise, Turkcell’in akıllı telefonlar için geliştirdiği BİP uygulamasıdır. Siz de Google Play ve AppStore üzerinden BİP uygulamasını indirerek hem bedava 1 GB internet sahibi olabilir, hem de işlemlerinizi çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell BİP uygulamasına telefon numarası ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra uygulamada bulunan TL yükleme bölümü üzerinden anında TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell BİP ile sadece kredi kartı ve banka kartı ile TL yükleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı