Home / Fatura Sorgulama / Kalan Paketleri Sorgula

Kalan Paketleri Sorgula

Turkcell, teknolojinin her alanında lider adımları sayesinde GSM sektörüne yön veren markalar arasında yer alıyor. Siz de Turkcell kalitesini tercih ederek ülkemizin en hızlı ve kapsama alanı en geniş internetine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Turkcell tarafından sunulan uygun fiyatlı ve yüksek kullanım kotalı tarifeler sayesinde paketinizdeki kullanımların bitme derdi olmadan istediğiniz gibi kullanımlarınızı harcayabilirsiniz.

Turkcell faturalı ve faturasız hatlara tanımlanan paketler her ne kadar yüksek kullanım kotalı olsa da, paket limitini aşarak faturaya ek tarife almak istemiyorsanız, belirli aralıklarla paketinizde kalan kullanımlarınızı sorgulamanız gerekiyor. Sen de Turkcell kalan paketleri sorgula ve paketindeki kalan kullanımları anında öğren.
Turkcell kalan paketleri sorgulamak için abonelerin tercih edebileceği birçok farklı seçenek bulunuyor. Bunlardan ilki Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kalan kullanımları sorgulamaktır. Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonra, hattınızda kalan paketleri sorgulamak istediğinizi belirterek işleme başlayabilirsiniz. Karşınızdaki Turkcell müşteri temsilcisi hattınızda kalan paketleri sistem üzerinden sorgulayarak size anlık olarak kalan kullanımlarınızı bildirecektir.
Turkcell kalan paketleri sorgulamak için ikinci bir seçenek ise Turkcell bayilerine müracaat etmektir. Turkcell bayileri ile iletişime geçtikten sonra, bayide bulunan görevli Turkcell personeline hattınızda kalan kullanımları sorgulamak istediğinizi ifade ederek işleme başlayabilirsiniz. Kalan paketlerin sorgulanacağı telefon numarasını bildirmeniz halinde, sistem üzerinden hattınızda kalan kullanımlarınız sorgulanacak ve anlık olarak size bildirilecektir.
Turkcell kalan paket sorgulama işlemi için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise Turkcell internet sitesine giriş yapmaktır. Turkcell internet sitesine telefon numarası ve telefonunuza gelen anlık şifre yardımı ile giriş yaptıktan sonra karşınıza eğer faturalı hat kullanıcısı iseniz güncel fatura tutarınız, eğer faturasız hat kullanıcısı iseniz hattınızda kalan TL bakiyeniz görünecektir. Site üzerinden kalan kullanımlarınızı anında görüntülemek için kalan kullanımlarım yazan bölüme giriş yapmanız gerekiyor. Bunun ardından karşınıza hattınıza tanımlı paketler ve bu paketlerin kalan kullanımları gelecektir.
Turkcell kalan paket sorgulama işlemini isterseniz Turkcell BİP uygulaması ile akıllı telefonunuz üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı Google Play ya da AppStore üzerinden ücretsiz şekilde indirdikten sonra sisteme telefon numarası ve şifre bilgilerinizi girerek giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yapmanızın ardından kalan kullanımlarınız otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. Giriş sayfası üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde hattınızda kalan internet, dakika ve SMS bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama üzerinden biten kullanımlarınız için anlık olarak yeni paket satın alabilirsiniz.

About admin

Check Also

Faturasız Turkcelliler Taksitle Telefon Alabilir mi?

Teknolojinin her alanında abonelerine en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinmiş olan Turkcell, abonelerine paket …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir