TL YüklemeTurkcell Bedava İnternet DakikaTürkcell Hediye İnternet

Bedava İnternet Kazan Turkcell 2020

Turkcell tarafından her kesinden aboneye sunulan hizmetler gelişerek büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda, kamu personelleri, sağlık elemanları ve öğretmenlere özel yapılan tarifeler oluşturulurken gençler de unutulmuyor.

Turkcell Genç tarifeleri sayesinde gençler doya sıya internetini kullanabiliyor, mesajlaşıyor ve istediği gibi konuşmaya devam ediyor. Peki, Turkcell Genç 2 GB, 4 GB, 6 GB ve 8 GB tarifeleri nelerdir?

Bedava İnternet Kazanma Yolları Nedir?

Turkcell tarafından 25 yaş altı aboneler için özel olarak tasarlanan Turkcell Genç 2 GB tarifesi içerisinde her yöne 500 dakika, 1 GB cepten internet ve 1 GB geceleri kullanılabilen toplamda 2 GB internet ve her yöne 1.000 SMS içeriyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Paketin içerisinde bunlara ek olarak, Turkcell BİP, Fizy ve Dergilik uygulamaları da tamamen ücretsiz sunuluyor. Tarifenin aylık ücreti ise sadece 24 TL. Bununla birlikte tarife içerisinde bulunan kullanımlar sadece Türkiye sınırları içerisini kapsarken, BİP ve Fizy uygulamaları abonenin internet paketini kullanıyor.

Bedava İnternet Kazan 2222 ile Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından 25 altı abonelere özel olarak tasarlanan Turkcell Genç 4 GB tarifesi, içerisinde her yöne 750 dakika, 2 GB cepten internet ve 2 GB geceleri kullanılabilen toplamda 4 GB internet ve her yöne 1.000 SMS içeriyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Genç 4 GB tarifesinde bu kullanımlara ek olarak Turkcell BİP, Fizy ve Dergilik uygulamaları da tamamen ücretsiz şekilde sunuluyor. Turkcell Genç 4 GB tarifesine siz de 31 Aralık 2016 tarihine kadar ayda 29 TL’den sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell tarafından 25 yaş altı aboneleri için özel olarak oluşturulan tarifelerin en çok tercih edileni olan Turkcell Genç 6 GB Tarifesi, içerisinde her yöne 750 dakika, 3 GB cepten internet ve 3 GB geceleri kullanılabilen toplamda 6 GB internet ve 1.000 SMS içeriyor.

Paketin içerisindeki kullanımlara ek olarak abonelere Turkcell Fizy, Dergilik ve BİP uygulamaları da tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Turkcell Genç 6 GB tarifesine ayda sadece 34 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020 Nedir?

Turkcell tarafından 25 yaş altı GNÇ Turkcell aboneleri için özel olarak geliştirilen tarifeler içerisinde en çok kullanıma sahip olan tarifesi Turkcell Genç 6 GB Tarifesi, içerisinde her yöne 750 dakika, 4 GB cepten internet ve 4 GB geceleri kullanılabilen toplamda 8GB internet ve 1.000 SMS içeriyor.

Paketin içerisindeki kullanımlara ek olarak abonelere Turkcell Dergilik, BİP ve Fizy uygulamaları da tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Turkcell Genç 6 GB tarifesine ayda sadece 39 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı