Home / Fatura Sorgulama / Faturalı ve Faturasız En Avantajlı Paketler

Faturalı ve Faturasız En Avantajlı Paketler

İnternet alt yapı çalışmaları sayesinde yıllar boyunca ülkemizde kapsama alanı en geniş GSM operatör olarak sektöre nam salan Turkcell, internet tarifeleri ile de dikkat çekiyor. Turkcell tarafından faturalı ve faturasız hatlara özel olarak tasarlanan avantajlı paketler sayesinde siz de uygun fiyata kota aşım derdi olmadan istediğiniz gibi konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz. İşte, Turkcell faturalı ve faturasız en avantajlı paketler.
Turkcell faturalı hat kullanıyorsanız, artık evden internet ile birlikte paketlerinizi alabilirsiniz. Turkcell Dört Dörtlük Paketler sayesinde hem cepten hem de evden internete aynı paket içerisinde sahip olabilirsiniz. İşte, Turkcell tarafından sunulan en avantajlı paketler.

1- Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 2 GB
Hem evden interneti hem de mobil paketleri bir araya getiren bu paket sayesinde, Turkcell Turbo hızında 2 GB internet, her yöne 1.000 dakika ve her yöne 1.000 SMS’in yanı sıra 50 Mbps hıza kadar çıkabilen limitsiz interneti bir arada alabilirsiniz. Tarifenin ücreti, evde tercih ettiğiniz internetin kapasitesine göre değişiyor. 50 Mbps hızlı, 75 GB adil kullanım kotalı fiber internet ile birlikte paketin fiyatı 79 TL, 100 Mbps hızlı, 75 GB adil kullanım kotalı internet ile birlikte paketin fiyatı 89 TL’dir. Bununla birlikte 16 Mbps’ye kadar hızlı 50 GB adil kullanım kotalı Yalın ADSL ile birlikte paketi satın almak isterseniz de paketi 79 TL’den satın alabilirsiniz.

2- Turbo Bizbize 4 GB Paketi
2 GB internet kullanımı aylık size az geliyorsa, Turbo Bizbize 4 GB paketi tam size göre. Paket içerisinde 4 GB Turkcell mobil internet, Turkcelliler ile sınırsız konuşma ve her yöne 1.000 dakika ve her yöne 1.000 SMS bulunuyor. Aynı zamanda paketi satın alanlar BiP’e özel ek 1 GB görüntülü arama ve 50 GB LifeBox saklama alanına da sahip oluyor. Paketi yurt dışında kullanmak isterseniz de günlük ek 12,90 TL ödeyerek paketinizi istediğiniz gibi yurt dışında 55 ülkede kullanabilirsiniz. Paketin yıllık abonelik fiyatı ayda 69 TL iken, aylık abonelik fiyatı ise ayda sadece 79 TL’ye abonelere sunuluyor.

3- Turbo Bizbize 2 GB Paketi
Cepten interneti doyasıya kullanmak isteyenler için tasarlanan Turbo Bizbize paketi, içerisinde 2 GB internet, her yöne 1.000, Turkcelliler ile sınırsız konuşma ve her yöne 1.000 SMS içeriyor. Paketin yıllık abonelik ile fiyatı 59 TL iken, aylık abonelik ile fiyatı ayda sadece 69 TL.

About admin

Check Also

Kredi Kartı ile Turkcell Fatura Ödeme

Yaptığı gelişmeler sayesinde Turkcell, piyasada en uygun fiyatlı paketleri sunan GSM şirketlerinden birisi olarak karşımıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir