Kredi Kartı ile Türkcell Borç ÖdemeTurkcell Bedava Dakika

Faturalı ve Faturasız Ek Paket 2020 İptali Nasıl Yapılır?

İnternet alt yapı çalışmaları sayesinde yıllar boyunca ülkemizde kapsama alanı en geniş GSM operatör olarak sektöre nam salan Turkcell, internet tarifeleri ile de dikkat çekiyor.

Turkcell İnternet Ek Paket İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından faturalı ve faturasız hatlara özel olarak tasarlanan avantajlı paketler sayesinde siz de uygun fiyata kota aşım derdi olmadan istediğiniz gibi konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz. İşte, Turkcell faturalı ve faturasız en avantajlı paketler.

Turkcell faturalı hat kullanıyorsanız, artık evden internet ile birlikte paketlerinizi alabilirsiniz. Turkcell Dört Dörtlük Paketler sayesinde hem cepten hem de evden internete aynı paket içerisinde sahip olabilirsiniz. İşte, Turkcell tarafından sunulan en avantajlı paketler.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Bimcell Ek Paket İptal Etme

Hem evden interneti hem de mobil paketleri bir araya getiren bu paket sayesinde, Turkcell Turbo hızında 2 GB internet, her yöne 1.000 dakika ve her yöne 1.000 SMS’in yanı sıra 50 Mbps hıza kadar çıkabilen limitsiz interneti bir arada alabilirsiniz.

Tarifenin ücreti, evde tercih ettiğiniz internetin kapasitesine göre değişiyor. 50 Mbps hızlı, 75 GB adil kullanım kotalı fiber internet ile birlikte paketin fiyatı 79 TL, 100 Mbps hızlı, 75 GB adil kullanım kotalı internet ile birlikte paketin fiyatı 89 TL’dir. Bununla birlikte 16 Mbps’ye kadar hızlı 50 GB adil kullanım kotalı Yalın ADSL ile birlikte paketi satın almak isterseniz de paketi 79 TL’den satın alabilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Bimcell Tarife İptali Nasıl Yapılır?

2 GB internet kullanımı aylık size az geliyorsa, Turbo Bizbize 4 GB paketi tam size göre. Paket içerisinde 4 GB Turkcell mobil internet, Turkcelliler ile sınırsız konuşma ve her yöne 1.000 dakika ve her yöne 1.000 SMS bulunuyor. Aynı zamanda paketi satın alanlar BiP’e özel ek 1 GB görüntülü arama ve 50 GB LifeBox saklama alanına da sahip oluyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Paketi yurt dışında kullanmak isterseniz de günlük ek 12,90 TL ödeyerek paketinizi istediğiniz gibi yurt dışında 55 ülkede kullanabilirsiniz. Paketin yıllık abonelik fiyatı ayda 69 TL iken, aylık abonelik fiyatı ise ayda sadece 79 TL’ye abonelere sunuluyor.

Bimcell Paket Yapma Nedir?

Cepten interneti doyasıya kullanmak isteyenler için tasarlanan Turbo Bizbize paketi, içerisinde 2 GB internet, her yöne 1.000, Turkcelliler ile sınırsız konuşma ve her yöne 1.000 SMS içeriyor. Paketin yıllık abonelik ile fiyatı 59 TL iken, aylık abonelik ile fiyatı ayda sadece 69 TL.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı