Kredi Kartı ile Türkcell Borç ÖdemeTurkcell Bedava İnternet Dakika

Turkcell Hediye İnternet Havuzu 2020 Nedir?

Teknolojinin her alanında abonelerine maksimum hizmeti sunmak adına çalışmalarını devam ettiren Turkcell, fatura detaylandırmasında da bunu gösteriyor.

Aboneler bu sayede o an hangisi kolayına geliyorsa istediği yöntem ile fatura detaylarını görüntüleyebiliyor. Siz de Turkcell hediye havuzu nasıl olur diyorsanız, işte cevabı.

Turkcell faturalı hat aboneleri fatura detaylarını görüntülemek için birkaç farklı yöntem arasından istediğini tercih edebiliyor. İşte, kullanabileceğiniz birkaç farklı yöntem.

Turkcell BİP İndir Bedava İnternet Kazan

Turkcell tarafından abonelerin ulaşım kolaylığı yaşaması adına oluşturulan akıllı telefon uygulaması BİP sayesinde siz de birkaç dakika içerisinde fatura detaylarına ulaşabilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell BİP uygulamasını Android cihaz kullanıyorsanız, Google Play üzerinden, iPhone yani iOS cihaz kullanıyorsanız da AppStore üzerinden ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Turkcell BİP uygulamasına giriş yapmak için telefon numarası ve tek kullanımlık şifre bilgisini girmeniz gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra karışınıza güncel fatura bilgisi gelecektir.

Fatura detaylarını görüntülemek için güncel fatura tutarının üzerine tıklayabilirsiniz. Ardından karşınıza dönem içerisinde kullandığınız bütün fatura detaylarınız gelecektir.

Turkcell Hediye İnternet Paketleri 2020

Akıllı telefon yerine fatura detaylarınızı bilgisayar üzerinden görüntülemek istiyorsanız, Turkcell internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Turkcell internet sitesine giriş yapabilmek için Turkcell BİP uygulamasında olduğu gibi telefon numarası ve tek kullanımlık şifre bilgilerine ihtiyacınız bulunuyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell internet sitesi üzerinden hattınız ile giriş yaptıktan sonra, karşınıza güncel fatura tutarınız ve kalan kullanımlarınız çıkacaktır. İnternet sitesi üzerinden sol menüde bulunan fatura detayları bölümüne giriş yaparak faturanız ile ilgili tüm detayları bir arada görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Yollama Nasıl Yapılır?

Fatura detaylarınızı görüntülemek için BİP uygulamasına sahip değilseniz ve o an yanınızda bilgisayar ya da laptop gibi cihazlar yok ise, Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek fatura detaylarınıza ulaşabilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell müşteri hizmetleri görevlisine fatura detaylarınızı görüntülemek istediğinizi belirterek işleme başlayabilirsiniz. Bunun ardından telefon numaranıza ait fatura dökümleri sistem üzerinden incelenerek size bildirilecektir.

Turkcell Hediye İnternet Kazanma Yolları Nedir?

Turkcell fatura detaylarına Turkcell bayileri üzerinden anında ulaşabilirsiniz. Bunun için size en yakın Turkcell bayisine müracaat ederek bayide bulunan görevli personele fatura detaylarınızı almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Talep ettiğiniz telefon numarasına ait fatura dökümleri sistem üzerinden incelenecek ve çıktısı alınarak size verilecektir.
Bununla birlikte fatura detaylarını almak istediğiniz fatura, bir önceki döneme ait ise mail adresinize gelen fatura bilgilendirme e-postası üzerinden de hızlı bir şekilde fatura detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı