Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2020 Nedir?

Turkcell, abonelerine sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere çıkartarak müşteri memnuniyetini arttırmaya devam ediyor.

Turkcell tarafından sunulan hizmet kalitesinin artması ve Turkcell tarafından sunulan uygun fiyatlı paketler sayesinde Turkcell aboneleri de her geçen gün artıyor. Altyapı çalışmaları sayesinde Turkcell, ülkemizin en hızlı internet deneyimini abonelerine sunuyor.

Turkcell Numara Taşıma Faturalı Ücreti Nedir?

Turkcell tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi de faturalı hat kullanıcılarına geliyor. Turkcell fatura borcu sorgulama işlemlerinde abonelere farklı birçok kolaylık sunuyor. Peki, Turkcell fatura borcu sorgulama işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell fatura borcunuzu sorgulamak için tercih edebileceğiniz en kolay yöntem, Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir. Turkcell müşteri hizmetleri numarasını çevirdikten sonra karşınıza çıkan müşteri temsilcisine fatura borcunuzu sorgulamak istediğinizi belirterek işleme başlayabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Takibi Nasıl Yapılır?

Müşteri hizmetleri temsilcisi, sizi ilgili bölüme aktardıktan sonra fatura borcunuzu ve fatura detaylarınızı sorgulayabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler 1 dakikadan sonra 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Turkcell fatura borcunu sorgulamak için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise Turkcell bayilerine müracaat etmektir. Size en yakın Turkcell bayisine müracaat ettikten sonra, görevli personele fatura borcunuzu sorgulamak istediğinizi belirterek işleme başlayabilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkell Numara Değişikliği Sorgulama Nasıl Yapılır?

Fatura detaylarını almak istediğiniz telefon numarasını verdikten sonra fatura borcunuz sistem üzerinden kontrol edilecek ve tarafınıza bildirilecektir.

Turkcell fatura borcunu internet üzerinden sorgulamak isteyen abonelerin karşısına 2 farklı seçenek çıkıyor. Bunlardan ilki, Turkcell’in resmi internet sitesidir. Siz de Turkcell’in internet adresine giriş yaparak fatura borcunuzu anında sorgulayabilirsiniz.

Turkcell Numara Alma ve Öğrenme Ücreti Nedir?

Turkcell internet sitesine giriş yapabilmek için telefon numaranızı ve telefon numaranıza gönderilen şifreyi kullanmanız gerekmektedir. Şifreyi bilmiyorsanız kendinize ücretsiz yeni şifre talep edebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra, karşınıza dönem içerisinde kullandığınız paketler ve paketlerin kalan tutarı ile birlikte güncel fatura borcunuz çıkacaktır.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Fatura detaylarına ulaşmak için ise site üzerinde fatura sorgulama bölümüne gidebilirsiniz.

Turkcell Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Eğer akıllı telefon kullanıyorsanız Google Play ya da AppStore üzerinden ücretsiz şekilde Turkcell BİP uygulamasını indirerek fatura detaylarınıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP uygulamasını akıllı telefonunuza yükledikten sonra telefon numarası ve şifre bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız uygulama üzerinden ücretsiz şekilde yeni şifre talep edebilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan sayfada aldığınız paketleri ve paketlerinizde kalan kullanımları görebilirsiniz. Fatura borcunuzu sorgulamak için uygulama üzerinde yer alan fatura bölümüne giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı