Home / Türkcell Bedava İnternet / Bedava İnternet Kullanma İpuçları

Bedava İnternet Kullanma İpuçları

Teknolojinin her alanında abonelerine en iyiyi sunmayı amaçlayan Turkcell, internet tarifelerinde de uygun fiyatlı ve yüksek kullanım kotalı paketleri ile dikkat çekiyor. Turkcell tarafından sunulan bu paketler sayesinde Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri internet kotası sıkıntısı çekmeden istediği gibi internet hakkını kullanabiliyor. Bununla birlikte Turkcell tarafından kullanıcılara çeşitli zamanlarda hediye internet avantajları da sunuluyor. İşte, işinize yarayacak Turkcell bedava internet kullanma ipuçları.
Turkcell aboneleri çeşitli avantajları ve SMS kodlarını kullanarak kendilerine bedava internet paketi alma şansı yakalıyor. İşte, Turkcell’den bedava internet alma kodları.
Turkcell, aboneleri için 2016 yılına girişte bedava internet paketi dağıtmıştı. Ancak bu bedava internet paketini satın almayan aboneler, şu anda da bedava internet paketine sahip olabiliyor. Eğer 2016 yılının yılbaşında Turkcell tarafından hediye edilen internet hakkını almadıysanız ‘’2222’’ye ‘’LAZIM OLUR’’ yazarak gönderebilir ve bedava internete sahip olabilirsiniz. Bedava internet hakkınız telefonunuza gelen onay mesajının ardından aktif hale gelecektir.
Ramazan ayı içerisinde Turkcell tarafından hediye edilen 2 GB internet kullanımı da, Ramazan ayında bu paketi almayan abonelerin kullanımına açık durumda. Ramazan ayında Turkcell tarafından hediye edilen 2 GB internet hakkını bedavaya almak için ‘’2222’’ye ‘’SAHUR’’ yazarak göndermeniz gerekiyor. Bu mesaj yerine yine 2222’ye ‘’RAMAZAN’’ yazarak da pakete sahip olabilirsiniz. Mesajı göndermenizin ardından 02:00 ile 06:00 arasında geçerli 2 GB internet kullanımı hattınıza tanımlanacaktır. Bu paketin geçerlilik süresi ise 1 aydır.
Turkcell tarafından sunulan diğer bedava internet paket tarifeleri ise şu şekilde;

1- 100-200 MB
Turkcell’den 100 ile 200 MB arası bedava internet almak için 2222’ye GEL MB yazarak gönderebilirsiniz. Hattınıza gelecek onay mesajının ardından bedava kullanımlarınız aktif hale gelecektir.

2- 90 Gün Boyunca 2 GB
Turkcell tarafından, abonelerin Turkcell internet deneyimini en iyi şekilde yaşaması için tasarlanan bu paket sayesinde 3 ay boyunca geçerli 2 GB internete hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Paketi bedavaya satın almak için 2222’ye 3AY1GB yazarak gönderebilirsiniz. Hattınıza gelecek olan onay mesajının ardından 3 ay geçerli 2 GB kullanım hattınıza tanımlanacaktır.

3- Turkcell BİP
Turkcell’in Android ve iOS uygulaması olan BİP’i telefonuna yükleyen ve giriş yapan her aboneye koşulsuz şartsız aylık 1 GB internet hediye ediliyor. Siz de Turkcell’den 1 ay boyunca geçerli 1 GB interneti bedavaya almak istiyorsanız Google Play ya da AppStore üzerinden BİP uygulamasını indirerek telefonu numarası ve şifreniz ile birlikte giriş yapabilirsiniz.

About admin

Check Also

Özel İletişim Vergileri Nelerdir?

Abonelerine sunduğu üstün hizmetler sayesinde, günümüzün en çok tercih edilen GSM operatörleri arasında yer alan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir