Bimcell Paket TarifelerTürkcell Bedava İnternetTurkcell Bedava İnternet Dakika

Bedava İnternet Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Teknolojinin her alanında abonelerine en iyiyi sunmayı amaçlayan Turkcell, internet tarifelerinde de uygun fiyatlı ve yüksek kullanım kotalı paketleri ile dikkat çekiyor.

Turkcell tarafından sunulan bu paketler sayesinde Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri internet kotası sıkıntısı çekmeden istediği gibi internet hakkını kullanabiliyor. Bununla birlikte Turkcell tarafından kullanıcılara çeşitli zamanlarda hediye internet avantajları da sunuluyor. İşte, işinize yarayacak Turkcell bedava internet kullanma ipuçları.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2020

Turkcell aboneleri çeşitli avantajları ve SMS kodlarını kullanarak kendilerine bedava internet paketi alma şansı yakalıyor. İşte, Turkcell’den bedava internet alma kodları.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell, aboneleri için 2020 yılına girişte bedava internet paketi dağıtmıştı. Ancak bu bedava internet paketini satın almayan aboneler, şu anda da bedava internet paketine sahip olabiliyor.

Turkcell Bedava İnternet 2222 Nasıl Yapılır?

Eğer 2020 yılının yılbaşında Turkcell tarafından hediye edilen internet hakkını almadıysanız ‘’2222’’ye ‘’LAZIM OLUR’’ yazarak gönderebilir ve bedava internete sahip olabilirsiniz. Bedava internet hakkınız telefonunuza gelen onay mesajının ardından aktif hale gelecektir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020 Nedir?

Ramazan ayı içerisinde Turkcell tarafından hediye edilen 2 GB internet kullanımı da, Ramazan ayında bu paketi almayan abonelerin kullanımına açık durumda. Ramazan ayında Turkcell tarafından hediye edilen 2 GB internet hakkını bedavaya almak için ‘’2222’’ye ‘’SAHUR’’ yazarak göndermeniz gerekiyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Kampanyası Nedir?

Bu mesaj yerine yine 2222’ye ‘’RAMAZAN’’ yazarak da pakete sahip olabilirsiniz. Mesajı göndermenizin ardından 02:00 ile 06:00 arasında geçerli 2 GB internet kullanımı hattınıza tanımlanacaktır. Bu paketin geçerlilik süresi ise 1 aydır.

Turkcell tarafından sunulan diğer bedava internet paket tarifeleri ise şu şekilde;

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell’den 100 ile 200 MB arası bedava internet almak için 2222’ye GEL MB yazarak gönderebilirsiniz. Hattınıza gelecek onay mesajının ardından bedava kullanımlarınız aktif hale gelecektir.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell tarafından, abonelerin Turkcell internet deneyimini en iyi şekilde yaşaması için tasarlanan bu paket sayesinde 3 ay boyunca geçerli 2 GB internete hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Paketi bedavaya satın almak için 2222’ye 3AY1GB yazarak gönderebilirsiniz. Hattınıza gelecek olan onay mesajının ardından 3 ay geçerli 2 GB kullanım hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bip Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Turkcell’in Android ve iOS uygulaması olan BİP’i telefonuna yükleyen ve giriş yapan her aboneye koşulsuz şartsız aylık 1 GB internet hediye ediliyor. Siz de Turkcell’den 1 ay boyunca geçerli 1 GB interneti bedavaya almak istiyorsanız Google Play ya da AppStore üzerinden BİP uygulamasını indirerek telefonu numarası ve şifreniz ile birlikte giriş yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı