Süper Online

Superonline Fiber İnternet Paketleri 2020 Nedir?

Ülkemizde teknolojinin lider konumunda yer alan Turkcell, her alanda hazırladığı ilgi çekici paketleri ile gün geçtikçe abone sayısını arttırmaya devam ediyor. Turkcell tarafından sunulan çok yönlü ve uygun fiyatlı tarifeler sayesinde, aboneler kota aşma derdi olmadan kullanımlarını istediği gibi harcıyor.

Turkcell, mobil internet paketlerinin yanı sıra, Super Online tarifeleri sayesinde evden internet alanında da sektörün en iyileri arasında yer alıyor. Peki, Super Online evde ve mobil internet paketleri nelerdir?

Superonline Superbox Nedir?

Turkcell tarafından üniversite öğrencilerine sunulan Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası, her bütçeye uygun kota ve hız limitleri ile dikkat çekiyor. 150 GB Adil Kullanım Kotası içeren tarifeler 79,90 TL’den başlayan fiyatlarla sizlerin oluyor.

150 GB AKK ve 100 Mbps hıza erişen internetin fiyatı 99,90 TL iken, 50 Mbps hıza erişen internetin fiyatı 89,90 TL, 25 Mbps hıza erişen internetin fiyatı ise ayda sadece 79,90 TL.

Superonline İnternet Hız Testi Nasıl Yapılır?

Bununla birlikte 100 GB AKK kotasına sahip paketlerde ise fiyatlandırma şu şekilde; 100 Mbps hıza erişebilen internet ayda 89,90 TL, 50 Mbps hıza erişebilen internet 79,90 TL ve 25 Mbps hıza erişebilen internet ayda sadece 69,90 TL’ye satılıyor.

İnternet kotasının aşılması halinde, internetin indirme hızı 3 Mbps’ye, yükleme hızı ise 1 Mbps’ye düşüyor. Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası dahilinde alınan internet paketlerinin kurulum ücreti bulunmazken ücretsiz modem de pakete dahil durumda.

Superonline Paket Fiyatları Nedir?

Daha önce fiber internet kullanmadınız mı? Şimdi, Turkcell ile fiber internete adım atmanın tam sırası. Aboneye net fiyat avantajı sunan Işık Hızında Fiber İnternete Giriş Kampanyası içerisinde 25 Mbps hıza kadar çıkabilen 35 GB adil kullanım kotası bulunan fiber internet içeriyor. Paketin normal satış fiyatı 76 TL iken, kampanyalı fiyatı ise ayda sadece 54,90 TL.

Hem evden internet hem de cepten interneti bir arada kullanmak isteyen abonelere göre tasarlanan bu paket içerisinde ihtiyacınıza uygun her türlü kullanımı bulabilirsiniz.

Superonline İnternet Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Paket içerisinde normalde Turkcell tarafından ayda 59 TL’ye sunulan 2 GB mobil internet, her yöne 1.000 dakika, Turkcelliler ile sınırsız konuşma ve her yöne 1.000 SMS paketi bulunuyor.

Bu paket içerisinde normalde satış fiyatı 94 TL olan 50 Mbps hıza kadar çıkabilen 75 GB adil kullanım kotalı limitsiz internet de bulunuyor. Normalde 153 TL’lik pakete Dört Dörtlük Paketler Fiber Kampanyası dahilinde ayda sadece 79 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı