Home / Bimcell TL Yükleme / Sizler İçin Turkcell En Popüler İnternet Paketleri

Sizler İçin Turkcell En Popüler İnternet Paketleri

İnternet hızı ve paketlerinde bulunan internet kotaları sayesinde Turkcell, abonelerine ülkemizin en üst düzey hizmetlerinden birisini sunuyor. Turkcell tarafından sunulan yüksek kotalı ve hızlı internet paketleri sayesinde her geçen gün Turkcell abone sayısı da artmaya devam ediyor. Siz de, daha dolu internet paketlerini daha uygun fiyata almak istiyorsanız, Turkcell tam size göre. İşte, sizler için Turkcell en popüler internet paketleri.
Turkcell tarafından faturalı ve faturasız hatlara, piyasanın en kaliteli internet hizmeti sunuluyor. İşte, Turkcell tarafından sunulan en popüler internet paketleri.

1- Haftalık 1 GB Paketi
İnternetin bitme derdinden sizi kurtaracak olan haftalık 1 GB paketine sadece 10 TL’ye sahip olabilirsiniz. Böylece, 1 hafta boyunca geçerli 1 GB interneti istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Paketi satın almak için 2222’ye HAFTALIK 1 GB yazarak gönderebilirsiniz. Mesajı göndermenizin ardından gelecek onay mesajı ile birlikte paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte bu paketi haftada sadece 1 defa satın alabilirsiniz.

2- Özel 4 GB Paketi
Özel 4 GB paketi sayesinde 1 ay boyunca geçerli cepten 4 GB internete anında sahip olabilirsiniz. Aylık 4 GB internet paketinin fiyatı ise sadece ayda 25 TL. Bu sayede siz de piyasanın en uygun fiyatlı internet paketine sahip olabilirsiniz. Paketi satın almak için 2222’ye OZEL 4GB yazarak göndermeniz yetiyor. Telefonunuza gelecek onay mesajının ardından paketinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özel 4 GB paketini ayda sadece 1 sefere mahsus olarak satın alabilirsiniz. 1 ayın sonunda paketin iptal edilmemesi halinde paket kendini otomatik olarak yenileyecektir. Bununla birlikte ay içerisinde kullanımlarınızın bitmesi halinde ek internet paketleri satın alabilirsiniz.

3- 5 GB İnternet Paketi
Aylık 45 TL’ye sunulan 5 GB internet paketi sayesinde Turkcell, abonelerine internet kotası derdi olmadan internete girme fırsatı sunuyor. Siz de aylık 5 GB internet paketini 45 TL’ye satın almak için 2200’a 5GB INTERNET yazarak gönderebilirsiniz. Bu paketi satın alan aboneler için eğer hattı 4.5 G uyumlu ise otomatik olarak 4.5 G şebeke başvurusu da alınmaktadır. Ancak, internet kullanımlarınızda 4.5 G yerine 3 G’yi kullanmak istiyorsanız şebeke ayarları üzerinden değişim gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell 5 GB İnternet Paketi, aynı aylık dönem içerisinde sadece 1 defa satın alınabilmektedir. Aynı zamanda bu paket, iptal edilmediği takdirde bir ay sonra kendini otomatik olarak yenileyecektir. Paketi tek aylık kullanmak istiyorsanız satın aldıktan hemen sonra 3G yazıp 2222’ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

About admin

Check Also

Bimcell ile Kolay Yükleme Kampanyası

Faturalı hat kullanmadığınız zaman, kesinlikle kendinizi ikinci sınıf hissetmelisiniz. Hazır kart kullanımı noktasında da kontör …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir