Bimcell Paket TarifelerKredi Kartı ile Türkcell Borç Ödeme

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları 2020

İnternet hızı ve paketlerinde bulunan internet kotaları sayesinde Turkcell, abonelerine ülkemizin en üst düzey hizmetlerinden birisini sunuyor. Turkcell tarafından sunulan yüksek kotalı ve hızlı internet paketleri sayesinde her geçen gün Turkcell abone sayısı da artmaya devam ediyor.

Turkcell İnternet Paketleri 2020 Nedir?

Siz de, daha dolu internet paketlerini daha uygun fiyata almak istiyorsanız, Turkcell tam size göre. İşte, sizler için Turkcell en popüler internet paketleri.

Turkcell tarafından faturalı ve faturasız hatlara, piyasanın en kaliteli internet hizmeti sunuluyor. İşte, Turkcell tarafından sunulan en popüler internet paketleri.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Ev İnternet Paketleri Nedir?

İnternetin bitme derdinden sizi kurtaracak olan haftalık 1 GB paketine sadece 10 TL’ye sahip olabilirsiniz. Böylece, 1 hafta boyunca geçerli 1 GB interneti istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Paketi satın almak için 2222’ye HAFTALIK 1 GB yazarak gönderebilirsiniz. Mesajı göndermenizin ardından gelecek onay mesajı ile birlikte paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte bu paketi haftada sadece 1 defa satın alabilirsiniz.

Turkcell Mobil İnternet Paketleri Nedir?

Özel 4 GB paketi sayesinde 1 ay boyunca geçerli cepten 4 GB internete anında sahip olabilirsiniz. Aylık 4 GB internet paketinin fiyatı ise sadece ayda 25 TL. Bu sayede siz de piyasanın en uygun fiyatlı internet paketine sahip olabilirsiniz. Paketi satın almak için 2222’ye OZEL 4GB yazarak göndermeniz yetiyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Telefonunuza gelecek onay mesajının ardından paketinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özel 4 GB paketini ayda sadece 1 sefere mahsus olarak satın alabilirsiniz. 1 ayın sonunda paketin iptal edilmemesi halinde paket kendini otomatik olarak yenileyecektir. Bununla birlikte ay içerisinde kullanımlarınızın bitmesi halinde ek internet paketleri satın alabilirsiniz.

Turkcell Haftalık İnternet Paketleri Nedir?

Aylık 45 TL’ye sunulan 5 GB internet paketi sayesinde Turkcell, abonelerine internet kotası derdi olmadan internete girme fırsatı sunuyor. Siz de aylık 5 GB internet paketini 45 TL’ye satın almak için 2200’a 5GB INTERNET yazarak gönderebilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Bu paketi satın alan aboneler için eğer hattı 4.5 G uyumlu ise otomatik olarak 4.5 G şebeke başvurusu da alınmaktadır. Ancak, internet kullanımlarınızda 4.5 G yerine 3 G’yi kullanmak istiyorsanız şebeke ayarları üzerinden değişim gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell 5 GB İnternet Paketi, aynı aylık dönem içerisinde sadece 1 defa satın alınabilmektedir.

Aynı zamanda bu paket, iptal edilmediği takdirde bir ay sonra kendini otomatik olarak yenileyecektir. Paketi tek aylık kullanmak istiyorsanız satın aldıktan hemen sonra 3G yazıp 2222’ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı