Bimcell Paket TarifelerFatura Ödeme

Turkcell Platinum Black Paketleri 2020

Abonelerine her alanda avantajlar sunmaya çalışan Turkcell, paket fiyatlarında piyasanın en uygun düzeyini sunarken aynı zamanda paket içeriklerinde de aboneleri kota sorunundan uzaklaştırıyor. Turkcell’in ayrıcalıklı dünyasına siz de geçiş yaparak avantajlı paketlerden ve uygun fiyatlı tarifelerden yararlanabilirsiniz.

Platinum Black Nedir?

Turkcell’in en dikkat çekici tarifelerinden birisi olan Turkcell Platinum, içerisinde uygun fiyatlı ve bol kullanım içeren birçok ek tarife bulunduruyor. Peki, nedir bu Turkcell Platinum avantajları?
Turkcell Platinum paketlerine geçen aboneler, Turkcell tarafından sunulan ek birçok avantaja da sahip oluyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Platinum Black Plus Paketi Nedir?

Turkcell Platinum paketlerine geçiş yapan aboneler iPhone 7 ve 7 Plus cihazlarını daha uygun fiyatlardan satın alabiliyor. Fiyat avantajları sadece akıllı telefonlar la da sınırlı kalmıyor. Apple Watch akıllı saatleri de uygun fiyat avantajları ile Turkcell Platinum’da sizleri bekliyor.

Platinum Süper Ekstra Hediye Paketi Nedir?

Araba kiralamak isteyen Turkcell Platinum aboneleri, araç kiralarken de avantajlar elde ediyor. Europcar kalitesi ile araba kiralamak isteyen Turkcell Platinum abonelerini %50 indirim fırsatı bekliyor. Böylece siz de yarı fiyatına araba kiralayabilirsiniz.

Turkcell Platinum Hoşgeldin Kampanyası Nedir?

Turkcell Platinum paketlerinden herhangi birisine geçiş yapan Turkcell aboneleri, tamamen ücretsiz bir şekilde Turkcell TV ve Cep Paketi’ne sahip oluyor. Bu sayede vizyondan yeni çıkan filmler anında cebinize geliyor. Turkcell Platinum’da her hafta 1 film abonelere Turkcell tarafından hediye ediliyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell tarafından sunulan filmler Wi-Fi bağlantısı varsa interneti buradan kullanıyor, yoksa internet kotanızdan kullanıyor.
Turkcell Platinum tarafından abonelere sunulan bir diğer avantaj ise, havaalanı transfer işlemlerinde kendini gösteriyor.

Turkcell Platinum Avantajları Nedir?

Havaş firması ile yapılan havaalanı transferlerinde Turkcell Platinum aboneleri hiçbir taşıma ücreti ödemiyor, tamamen ücretsiz şekilde transfer işlemi gerçekleştirmenin keyfini çıkartıyor.

Turkcell Platinum aboneleri, bavul.com adresi üzerinden yapacağı yurtdışı bilet satın alımlarında anında 100 TL indirim hakkı kazanıyor. Böylece, aboneler her alanda avantajlar elde ediyor.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Platinum Park Nerede ?

İstanbul Optimum Outlet, Kanyon, Cevahir, Metrocity, Özdilek Park ve Ankara Ankamall AVM gibi büyün alışveriş merkezlerinde park yeri aramak oldukça büyük bir sorun.

Ancak Turkcell Platinum aboneleri artık AVM’lerde park yeri arama derdinden de kurtuluyor. Çünkü AVM’lerde yer alan Turkcell Platinum özel park alanları ve ücretsiz özel vale avantajları Turkcell Platinum abonelerini bekliyor.

Turkcell Platinum Sinema ve Biletix Kampanyaları Nedir?

Kanyon AVM’de alışveriş yapmak Turkcell abonelerine artık çok daha kolay. Çünkü Turkcell Platinum abonelerine özel Kanyon AVM’de ücretsiz vale, emanet ve vestiyer hizmetleri bulunuyor.

Turkcell Platinum aboneleri sinema filmlerinde de ayrıcalıklar elde ediyor. Anlaşmalı Cinemaximum noktalarından alacağınız bir bilete anında ikincisi hediye.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı