Bimcell Paket TarifelerTL YüklemeTürkcell Hediye İnternet

Hattımın Kapanma Süresini Nasıl Öğrenebilirim?

Faturasız hat kullanıcıları, hattına TL bakiye yüklemesi yapmadığı takdirde bir süre sonra hattı kullanıma kapatılıyor. Hattın kullanıma kapatılma süresi genellikle hattınıza en son TL yüklediğiniz tarihten itibaren 6 aydır. Ancak en son TL yüklediğiniz tarihi hatırlamıyorsanız ve bu tahminen aylar önce ise hattınız kapatılmak ile karşı karşıya kalabilir.

Hat Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Siz de ‘’Hattımın kapanma süresini nasıl öğrenebilirim?’’ diyorsanız işte cevabı.

Turkcell hat kullanıcıları faturasız hattına TL 6 ay boyunca TL yüklemesi yapmazsa, hattı kapatılabiliyor. Bunun önüne geçmek için en az 6 ayda bir hattınıza TL yüklemeniz gerekiyor. Peki, Turkcell faturasız hattın kullanıma kapatılacağı tarihi nasıl öğrenebilirsiniz?

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Önemli -> Hemen Hattınızın Kapandığını Öğrenmek veya Hattınızı Açmak için Tıklayın!!

Hattımın Faturalı Olup Olmadığını Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hattınız ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizin ardından, karşınıza çıkan müşteri temsilcisine hattınızın yasal olarak hangi tarihte kapatılacağını sorabilirsiniz.

Hattınız üzerinde birkaç dakika inceleme yapıldıktan sonra hattınızın kapanma süresini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden kredi ve banka kartı yardımı ile anında TL yükleyebilir ve hattınızın kapanma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Hattımın Pin Kodunu Unuttum Nedir?

Turkcell bayilerine müracaat ederek hattınızın kapanma süresini hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz. Bayinin sistem kısmında görevli personele hattınızın kapanma süresini öğrenmek istediğinizi belirterek telefon numaranızı vermeniz halinde görevli personel sistem üzerinden hattınızın ödeme bilgilerine ulaşacaktır.

Ödeme bilgileri sayfasında ise otomatik olarak hattınızın ne zaman kapanacağı görülmektedir. Bu sayede birkaç dakika içerisinde hattınızın ne zaman kapatılacağını öğrenebilirsiniz.

Hattımın Üzerine Telefon Alabilirmiyim Nasıl Yapılır?

Turkcell internet sitesine telefon numarası ve telefonunuza gönderilen şifreyi kullanarak hızlı bir şekilde hattınızın kapanma süresini öğrenebilirsiniz.

Turkcell’in internet sitesine telefon numarası ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ekran üzerinde otomatik olarak hattınızda yer alan TL bakiyeniz ve hattınızın yasal olarak kapatılacağı süre yer almaktadır. Ayrıca detaylı bilgilere ulaşmak için bakiye kontrol panelini de görüntüleyebilirsiniz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Hattım Kapandı ve Çekmiyor Ne Yapmalıyım?

Turkcell tarafından iOS ve Android işletim sistemi kullanıcılarına özel olarak tasarlanan akıllı telefon uygulaması aracılığı ile hattınızın kapanma süresini anında öğrenebilirsiniz. Turkcell akıllı telefon uygulamasına telefon numarası ve şifre bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra karşınıza hattınızın mevcut TL bakiyesi ve hattınızda yer alan kullanımlarınız görünecektir.

Hattınızın TL bakiye geçmişini uygulama üzerinden sorgulayarak en son ne zaman TL yüklediğinizi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bu sayfa üzerinde not şeklinde hattınızın kapanacağı tarih bilgisi de yer almaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı