Bimcell Paket TarifelerTurkcell Bedava İnternet Dakika

Turkcell Taksitli Telefon Cihaz Alma 2020

Teknolojinin her alanında abonelerine en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinmiş olan Turkcell, abonelerine paket tarifeleri ve hediye kullanımlar sunarak en iyi hizmeti sunuyor.

Bununla birlikte, Turkcell’in avantajlı dünyasında her bütçeye uygun tarifelerde tarifeye ek cihaz alım kampanyaları sunuluyor. Peki, faturasız Turkcelliler taksitle telefon alabilir mi?

Turkcell Taksitle Telefon Alma Şartları 2020 Nedir?

Günümüzde birçok GSM operatörü, çeşitli tarifeler sunarak abonelerine tarifeye ek taksitli telefon satışı yapıyor. Turkcell faturalı hat müşterilerine tarifeye ek telefon alma imkanı sunulurken, maalesef faturasız Turkcelliler taksitle telefon alabilir mi sorusunun cevabı olumsuz.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Taksit Bizden Kampanyası Nedir?

Ancak siz de hattınızı Turkcell faturalı dünyasına taşıyarak, tarifenize ek kampanyalar ile birlikte akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Turkcell tarafından hattını faturasızdan faturalıya taşıyan abonelere birçok ek kampanya ve cihaz avantajları sunuluyor. Peki, Turkcell tarifeye ek alınabilen telefonlar nelerdir?

Turkcell Taksit Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell Bireysel Akıllı Telefon kampanyası dahilinde satışa sunulan Lenovo Vibe P1 Pro’ya 36 ay boyunca vadeli şekilde ayda sadece 51,39 TL’ye satın alabilirsiniz. Cihazın piyasa üzerinde peşin fiyatı ise 1.399 TL.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Ülkemizin dünya çapında teknoloji üreten firması Vestel, çeşitli kampanyalar ile Turkcell kalitesinde elinizin altına geliyor. Şimdi siz de faturalı hattınıza tarifeye ek Vestel Venus V3 5020’yi 36 ay taahhütlü şekilde ayda 21,36 TL’ye satın alabilirsiniz. Vestel Venus V3 5020’nin piyasa fiyatı ise 649 TL.

Turkcell Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

Turkcell’in kendi üretimi olan, Turkcell T70 ve T60 cihazları, piyasadaki çoğu akıllı telefon markasının cihazları ile eşdeğer düzeyde. Üstelik çeşitli fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Turkcell T70 akıllı telefonu 36 ay taksitli şekilde ayda sadece 26,37 TL’ye, Turkcell T60 akıllı telefonu ise 36 ay boyunca ayda 32,15 TL’den satışa sunulmuş durumda. Turkcell T70’in peşin fiyatı 699 TL, Turkcell T60’ın peşin fiyatı ise 889 TL.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Taksitli İphone ve Tablet Nasıl Alınır?

Piyasanın en iyi akıllı telefonu iPhone 7 Plus, en geniş hafıza seçeneği ile Turkcell’de. 36 ay boyunca ayda sadece 174,2 TL ödeyerek iPhone 7 Plus 256 GB’ye sahip olabilirsiniz. iPhone 7 Plus 125 GB seçeneği ise 36 ay boyunca ayda sadece 158,88 TL’den Turkcell abonelerinin oluyor. iPhone 7 256 GB modelinin peşin fiyatı 4,049 TL iken, iPhone 7 Plus 128 GB modelinin peşin fiyatı ise 3,599 TL.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı