Turkcell Bedava Dakika

Türkcell Cihaz Puanı Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Teknolojinin hızına yetişmek nerdeyse imkansız bir hale gelmiştir. Son zamanlardaki güncellemelerden sonra taksitli telefon alımı ise kaldırılmıştır. Turkcell cihaz puanı öğrenme işlemi ile faturalı hatta telefon nasıl alınır?

Bu yüzden her geçen gün daha çok merak edilmekte ve araştırılmaktadır. En son çıkan cep telefonu modellerine sahip olmak isteyenler ve tek seferde o kadar parayı vermekte zorlananlar için Turkcell eşsiz bir uygulama başlatmıştır. Günümüzde ise hemen her operatör aynı kampanyayı yapmaktadır.

Turkcell Cihaz Puanı Öğrenme 2020 Nasıl Yapılır?

Eğer Turkcell operatörü kullanıyorsanız ve yeni bir telefon almak istiyorsanız, yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Turkcell akıllı telefon puanlarınız arttıkça ve siz puanlarınızı biriktirmeye devam ettikçe, satın almayı düşündüğünüz cihazın modelinde ve markasında yükselmeler olmaktadır.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Bunu daha somut bir şekilde ifade edecek olursak, puanınız ne kadar yüksek olursa en iyi telefon markası olarak bilinen İphone marka cihazı bile alabilmektesiniz. Ancak puanınız düşükse Turkcell cihaz puanı sorgulama sonrasında sizlere belirli modeller teklif edilmekte ya da çok düşükse hiç vermemekteler. Bu yüzden puanınızın yüksek olması çok önemlidir.

Turkcell Cihaz Puanı Nasıl Yükselir?

Türkcelli ve puan biriktirerek akıllı telefon almayı düşünenlerdenseniz öncelikle faturasız hat sahiplerine telefon verilmediğini bilmenizi isteriz. Puan biriktirebileniz ve telefon alabilmeniz için bir faturalı hattınızın bulunması ve belirli bir süre bu hattı kullanıyor olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte puan biriktirebilmeniz için adınıza faturalı hattınızın ödemelerini zamanında ya da zamanından önce ödemelisiniz. Aksi takdirde puan biriktirme işlemleriniz kesintiye uğrayabilmektedir. Puan biriktirerek iyi bir cihaz almak istiyorsanız, operatörünüze ait yüksek ücretli bir tarifeyi 4-6 ay kullanmanız ve bu esnada da hiçbir faturanızı aksatmamanız yeterli olacaktır.

Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Cihaz Değişim Yenileme Ödemesi Nasıl Yapılır?

Bütün Turkcell kullanıcılarının merakla beklediği bir soru Turkcell puan sorgulama nasıl yapılır sorusudur. Turkcell müşteri memnuniyeti adına çok sağlam bir destek hizmet ağı kurmuştur. Turkcell puanını merak edenler ve sorgulamak isteyenler birçok farklı alternatif kanal ile bu işlemi kolaylıkla yapabilmektedirler. Turkcell puanı sorgulama için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

  • Turkcell operatörünün resmi internet sitesi olan turkcell üzerinden bireysel giriş yaparak puanınızı öğrenebilirsiniz.
  • Turkcell müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasını (0532 532 00 00) arayarak da puan sorgulama işlemlerinizi yapabilmektesiniz.
  • Turkcell akılı telefon uygulamanız üzerinden giriş yaparak da puanınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
  • Yine hemen her yerde sizler için kesintisiz hizmet vermeye çalışan Turkcell şubelerine giderek de puan sorgulama işlemleri yapabilirsiniz.
Son GÜN -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell Fatura Üzerine Telefon 2020 Nasıl Alınır?

Puan sorgulama işleminin ardından eğer yeterli puan varsa sıra Turkcell faturalı hat üzerine telefon satın alma işleminin nasıl yapılacağına geldi. Bunun için faturalarınızı ödemede herhangi bir problem yaşamamış ve bankalar tarafından kara listeye alınmış olmamanız gerekmektedir. Kampanyaya sadece hattın gerçek sahibi katılabilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı